Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisko: monter sieci wodociągowej w dziale eksploatacji sieci wod - kan. Dwa etaty konkurs rozstrzygniętystrzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisko: monter sieci wodociągowej w dziale eksploatacji sieci wod – kan. Dwa etaty konkurs rozstrzygnięty

20.02.2024

Opis stanowiska

  • Przeglądy, naprawa i usuwanie awarii sieci i przyłączy wod. – kan;
  • Wymiana (przebudowa) istniejących sieci oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Wymiana wodomierzy i zaworów przy wodomierzach;
  • Kontrola sprawności i wydajności hydrantów;
  • Usuwanie awarii na sieci i przyłączach wodociągowych i kanalizacyjnych.

Forma zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; okres zatrudnienia: od dnia 1 kwietnia 2024 r.
    na 3-miesięczny okres próbny; docelowo – umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca od poniedziałku do piątku;

Wymagania minimalne

  • dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych;
  • miejsce zamieszkania do 30 km od siedziby Spółki „Wodociągi Słupsk”;
  • prawo jazdy kat B;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku

Wymagania pożądane

  • wykształcenie zawodowe o kierunku budowlanym (mile widziane);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Wynagrodzenie

 Od 5.500 zł brutto;  wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych umiejętności, kompetencji, stażu pracy itp.

Wymagane dokumenty

  1. CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  2. Kwestionariusz osobowy.

Termin składania ofert w formie papierowej na adres: „Wodociągi Słupsk” sp. z o.o. lub w formie elektronicznej na adres: sekretariat@wodociagi.slupsk.pl upływa z dniem 15 marca 2024 r.

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.